Dane kontaktowe

"EUPHORIA STUDIO"
Dominika Richter-Jarocka

 

ul. Plac Kilińskiego 9/16
75-307 Koszalin

 

kom.: 503-454-600 - Dominika
e-mail: kontakt@euphoriastudio.pl

Makijaż permanentny

Makijaż - to zarówno preparaty, efekt jak i czynności polegające na kosmetycznym upiększaniu twarzy poprzez malowanie, szminkowanie czy pudrowanie. Pomaga wyeksponować urodę, podkreślić jej subtelność, zamaskować niedoskonałości cery. W pewnym stopniu i warunkach także wyraża osobowość. Dzięki jego rozmaitym technikom można upozorować twarz na idealną i zdrową. Pożądanym efektem makijażu jest jak najdoskonalsze zbliżenie wyglądu do aktualnie obowiązującego kanonu piękna i urody.
Sztuki makijażu nie można się nauczyć przez Internet, ani lekturę odpowiednich książek, czy też z porad znajomych. Nie ma zasad w makijażu, gdyż każda twarz jest inna! Istnieją jednak pewne sztuczki, dzięki którym my wydobywamy z Was szanowne Klientki piękno... Wszystkie te sztuczki są jak zaczarowane zaklęcia. Odpowiednio użyte  - sprawiają cuda. Są takie zaklęcia, których się nie zdradza... Są też takie sekrety, którymi dzielimy się z naszymi klientkami...
Makijaż permanentny  - to makijaż stały. Polega na wprowadzeniu pod skórę odpowiednich pigmentów. Stosowany jest głównie w okolicach ust, brwi i oczu. Sposób nakładania podobny jest nieco do tatuowania, a jego efekt utrzymuje się 2 do 5 lat.