Dane kontaktowe

"EUPHORIA STUDIO"
Dominika Richter-Jarocka

 

ul. Plac Kilińskiego 9/16
75-307 Koszalin

 

kom.: 503-454-600 - Dominika
e-mail: kontakt@euphoriastudio.pl

Manicure

Manicure klasyczny - zabieg poprawiający kondycję naturalnej płytki paznokcia. Polega na nadaniu jej odpowiedniego kształtu poprzez opiłowanie i skracenie. Skórki narośniete na płytkę paznokcia usuwamy przy pomocy specjalnych removerów. Malujemy i zdobimy płytki paznokcia, według potrzeb nawilżamy skórki oliwką.
euphoria
SPA manicure regeneracyjne - zabieg relaksacyjny, pielęgnujący i odświeżający. Jest to kąpiel dłoni w specjalnie dobranym roztworze kosmetycznym z dodatkiem balsamów, bąbelków powietrza i masażu. Zabieg ten odpręża i uspokaja najbardziej zmęczone dłonie. Jest zakończony maską SPA.

Manicure z hydromasażem - zabieg pielęgnacyjny skóry dłoni i paznokci. Polega na namoczeniu dłoni w specjalnej miseczce z funkcją hydromasażu.

Ciepły manicure -  zabieg odżywczy dla skóry dłoni i paznokci. Polega na namoczeniu dłoni w specjalnym balsamie odżywczym, którego składniki uaktywniają się i przenikają poprzez temperaturę. Do tego celu używa się specjalnej miseczki.

Kąpiel parafinowa - zabieg na dłonie. Polega na kąpieli w specjalnej mieszance ciepłej, kosmetycznej parafiny. Pozwala wygładzić skórę dłoni i zapewnić jej odpowiednie nawilżenie.

Każdy z zabiegów można dodatkowo wzbogacić o wykonanie specjalnego masażu według koncepcji Euphoria Studio.