Dane kontaktowe

"EUPHORIA STUDIO"
Dominika Richter-Jarocka

 

ul. Plac Kilińskiego 9/16
75-307 Koszalin

 

kom.: 503-454-600 - Dominika
e-mail: kontakt@euphoriastudio.pl

O nas

Euphoria Studio to magiczne miejsce, gdzie wysoce wykwalifikowana kadra i pełna profesjonalizmu obsługa zapewnia klientom komfort i jakość wykonywanych usług.


Euphoria Studio to gabinet profesjonalnej stylizacji dłoni i stóp. Studio posiada pełną gamę różnorodnych zabiegów dobranych indywidualnie do potrzeb klienta. W ofercie znajdują się zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, specjalistyczne zabiegi lecznicze dłoni i stóp, płytek paznokciowych, a także zabiegi stylizacyjne.


Euphoria Studio jest tworzone przez najlepiej wyszkoloną kadrę. Ogrom wiedzy, pasja i fantazja pozwalają nam stworzyć wspaniałe, niemalże małe dzieła sztuki. Szerokie rozeznanie w branży kosmetycznej, znajomość rynku i dokładność, pozwalają nam zająć wysoką pozycję wśród gabinetów konkurencyjnych.
Gwarantujemy najwyższą jakość usług, ponieważ w swojej pracy wykorzystujemy najlepsze, markowe produkty zagraniczne. Euphoria Studio jest autoryzowanym gabinetem "Bass Cosmetics", jednej z najbardziej prestiżowych firm.
Prowadzimy profesjonalne szkolenia, warsztaty i seminaria. Pomagamy kursantom w rozpoczęciu pracy na własny rachunek. Doradzamy, w jaki sposób pozyskać fundusze z Unii Europejskiej oraz otrzymać bezpłatne szkolenie sfinalizowane z Urzędu Pracy. Euphoria Studio to podstawowy krok do uzyskania niezbędnej wiedzy w zawodzie stylisty paznokci i kosmetyczki.

 

Serdecznie zapraszamy!