Dane kontaktowe

"EUPHORIA STUDIO"
Dominika Richter-Jarocka

 

ul. Plac Kilińskiego 9/16
75-307 Koszalin

 

kom.: 503-454-600 - Dominika
e-mail: kontakt@euphoriastudio.pl

Opalanie

W naszym klimacie każdy odczuwa brak światła słonecznego, które stymuluje powstawanie endorfin - hormonów szczęścia. Porcja sztucznego słońca  może w pewnym sensie uzupełnić ten brak, poprawiając nastrój. Lekko wyzłocona karnacja poprawia samopoczucie i dodaje pewności siebie. Opalenizna solaryjna jest naturalną opalenizną, w odróżnieniu od uzyskiwanej przez używanie samoopalaczy. Pomimo innej proporcji UVA do UVB, zachodzi w skórze cykl wytwarzania melaniny - barwnika odpowiedzialnego za jej brązowienie i stanowiącego naturalną barierę przed promieniami UV.  Kosmetyki solaryjne sprawiają, że opalanie jest bezpieczniejsze. Skracają czas opalania. Przyspieszają proces brązowienia skóry (dostarczają budulca do wytwarzania pigmentu), chronią ją przed podrażnieniami, zaczerwienieniem, utratą wilgoci, elastyczności i procesami fotostarzenia poprzez neutralizowanie wolnych rodników. Przedłużają też okres utrzymywania się opalenizny. Szczególną
rolę spełniają tu kosmetyki do stosowania po opalaniu, które powinny zastąpić balsam do ciała.

Euphoria Studio posiada w swojej ofercie nowoczesny i bezpieczny sposób opalania natryskowego. Jest to opalanie skóry poprzez wywołanie reakcji skóry z odczynnikiem specjalnego płynu pigmentującego. Zabieg jest w 100% bezpieczny dla skóry, bez narażenia jej na działanie szkodliwych promieni UV. Nie wywołuje reakcji alergicznych. Może być przeprowadzany u osób chorych na miażdżycę, mających obrzęki, teleangiektazje, a nawet u kobiet w ciąży. Efekty zabiegu są widoczne już po kilku godzinach i utrzymują się nawet do 14 dni.
Przed zabiegiem należy wykonać peeling całego ciała. Na umyte i osuszone ciało nie nanosimy żadnych balsamów. Do zabiegu jesteśmy ubrani w luźne i przewiewne ubrania, jednak starajmy się unikać kolorów jasnych. Po zabiegu nie odbywamy kąpieli przez co najmniej 6 godzin. Przez kilka następnych dni używamy balsamów przedłużających opaleniznę.