Dane kontaktowe

"EUPHORIA STUDIO"
Dominika Richter-Jarocka

 

ul. Plac Kilińskiego 9/16
75-307 Koszalin

 

kom.: 503-454-600 - Dominika
e-mail: kontakt@euphoriastudio.pl

Osiągnięcia

W Euphoria Studio pracują sami profesjonaliści. Wiemy jak bardzo istotne jest doszkalanie się, bo dzięki temu możemy wiele osiągnąć i wspinać się na najwyższe szczeble w swojej branży.

 

 

 

 

Dominika Richter jako I vice Mistrzyni Polski "Nail/Design 2008"
Podczas Targów Salon Wiosna w Warszawie w lutym 2008r. Zajęła II-gie miejsce w Mistrzostwach Polski w kategorii "Akryl na swe dłonie". Paznokcie stylizowane były na frnech, jedna dłoń pomalowana na czerwono.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dominika Richter jako II vice Mistrzyni Polski "Nail Art 2008"
Podczas Targów Salon Urody w Warszawie w marcu 2008r. Zajęłam III miejsce w Mistrzostwach Polski Nail Art. Paznokcie stylizowane były metodą akrylową na formie przy użyciu akryli kolorowych. Tematem Mistrzostw były "Owocne inspiracje".

 

 

 

Pomysł i odwaga - 19 marca 2009 - GK24.pl

 

 

 

O osiągnięciu można przeczytać w gazecie "Kosmetyka profesjonalna":

 

Wicemistrzyni Międzynarodowych Mistrzostw NAILEXPERT 2011

 

Koszalinianka wicemistrzynią Polski w zdobieniu paznokci

Koszalinianka wróciła niedawno z kolejnym sukcesem z Poznania.

Motorem napędowym jest pasja, która jednocześnie stała się sposobem na życie i biznes. Dominika Richter-Jarocka z Koszalina jest jedną z najlepszych w Polsce specjalistek od zdobienia paznokci.

Koszalinianka wróciła niedawno z kolejnym sukcesem z Poznania. W stolicy Wielkopolski brała udział w V Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Zdobieniu Paznokci Nail Expert 2011. Zdobyła tam drugie miejsce.

- Stylizacją paznokci zajmuję się od 2006 roku - mówi Dominika Richter-Jarocka. - Wynika to z pasji tworzenia czegoś wyjątkowego i pięknego. Nie trzeba być artystą, by robić ciekawe rzeczy.

To skromność, ponieważ przygotowane przez panią Dominikę paznokcie to w rzeczywistości małe dzieła sztuki. Na małej powierzchni tipsa (sztucznego paznokcia), potrafi wyczarować naprawdę niecodzienne zdobienia.

Są to przeróżne wzory, postacie, sceny. Dominika Richter-Jarocka mówi, że aby stworzyć taki obrazek wystarczy znać materiał, jego plastykę, właściwości (farby i pędzle są identyczne, jak te używane przez plastyków). Jednak bez talentu, zmysłu artystycznego nie udałoby się naszym zdaniem stworzyć czegoś tak ciekawego.

Zawody w Poznaniu nie należały do najłatwiejszych. Startujący mają bowiem tylko trzy godziny na przygotowanie stylizacji. I to nie tylko paznokci, ale całej modelki prezentującej konkursowe dzieło - jej fryzurę, strój. Tematem przewodnim tegorocznych zawodów poznańskich był "Taneczny show".

- Najlepsi fachowcy zajmujący się stylizacją paznokci pochodzą z Rosji, Ukrainy - mówi Dominika Richter-Jarocka. - Jeżeli chodzi o kreatywność to Wschód zdominował tę dziedzinę.

Triumf w Poznaniu to nie jedyny sukces koszalińskiej stylistki. W 2008 roku zdobyła też wicemistrzostwo Polski w zawodach Nailart. W czerwcu i październiku Dominika Richter-Jarocka wybiera się na kolejne zmagania.

Długie, artystycznie zdobione paznokcie nie są rzecz jasna do prezentowania na co dzień. Choćby z praktycznych względów. - To zdecydowanie nie są paznokcie użytkowe - potwierdza koszalinianka.