Dane kontaktowe

"EUPHORIA STUDIO"
Dominika Richter-Jarocka

 

ul. Plac Kilińskiego 9/16
75-307 Koszalin

 

kom.: 503-454-600 - Dominika
e-mail: kontakt@euphoriastudio.pl

Stylizacja paznokci

Przedłużanie paznokci techniką żelową i akrylową należą do najbardziej powszechnych technik stylizacji paznokci zarówno u dłoni, jak i stóp.

Metoda akrylowa - oprócz utwardzania i przedłużania naturalnej płytki, daje nam możliwość odpowiedniego wymodelowania, odbudowania oraz reperacji niemalże każdego uszkodzonego paznokcia (pęknięcie, choroba grzybicza, rozdwajanie się paznokci) u dłoni i stóp. Polega ona na utwardzaniu naturalnej płytki paznokcia, przedłużaniu naturalnej płytki paznokcia na tipsie lub szablonie.

Metoda żelowa - daje ogromne możliwości przedłużania i modelowania naturalnej płytki paznokcia. Żel to materiał niezwykle elastyczny, a zarazem bardzo trwały, imitujący paznokcie naturalne. Niezwykle szeroka gama kolorystyczna pozwala na zastosowanie przeróżnych zdobień w zależności od potrzeb klienta. Metoda ta polega na utwardzaniu naturalnej płytki paznokcia, przedłużaniu naturalnej płytki paznokcia na tipsie lub szablonie.

French - jeden z najstarszych sposobów na piękne paznokcie. Wykonywany jest zarówno metodą żelową, jak i akrylową z możliwością przeróżnych zdobień.

Zdobienia - niepowtarzalne wzory jedyne w swoim rodzaju. Polega na zdobieniu kolorowym akrylem, żelem, wtapianiu ozdób, zdobieniu lakierami oraz wieloma innymi ciekawymi i niepowtarzalnymi rozwiązaniami.

Manicure hybrydowy -  jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci skierowanym głównie do kobiet ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt. Wśród jego zalet wymienia się przede wszystkim gładką i lśniącą stylizację bez smug oraz nieestetycznych zadrapań, wgnieceń, odpryśnięć i zmatowienia, a jego efekty utrzymują od 2 do 3 tygodni.